Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstad Ungdomskole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2013
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Tråstad Ungdomskole
  • Beskrivelse: Busker langs Glomma fra tråstad ungdskole til skansen,burde tynnes ut så glomma synes fra strandpromenaden mange døde trær.sendte inn klage i høst fikk beskjed att det skulle bli ordnet i vinter. Snart vår ingen ting har skjedd
    Tråstad Ungdomskole
  • Svar: Det har blitt gjort en stor jobb i løpet av august/september langs hele strandpromenaden. Mvh Park og idrettsavdelingen.
Se 20 siste saker eller alle