Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Oberst Krebsgt.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.04.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Oberst Krebsgt.
  • Beskrivelse: Ekstremt glatt i deler av Øvrebyen, nærmest uframkommelig for gående, og svært vanskelig for kjørende. Vennligst strø flg. gater snarest: Oberst Krebsgt., Nygt. (hele lengden), Prestegårdsveien, deler av Storgt. over Øvre Langelandsvei samt Alfsgt.
    Oberst Krebsgt.
  • Svar: Hei! Vi beklager sein tilbakemelding, men før påske gjennomgikk vi alle innkomne saker, og prioriterte de som var verst. Dersom forholdene ikke er bedre, ønsker vi en tilbakemelding på det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle