Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Strandpromenaden Tråstad skanse

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2013
  • Kategori: Renovasjon/Avfall
  • Adresse: Strandpromenaden Tråstad skanse
  • Beskrivelse: Det trengs flere søpplekasser etter strandpromenaden, denne flotte stien blir driti ned av hundemøkk. Tror det kunne ha hjulpet å satt opp 4 kasser bortover.
    Strandpromenaden Tråstad skanse
  • Svar: Dette er en sak du må ta direkte med Kongsvinger Kommune. Det ligger utenfor GIRs ansvarsområde.
Se 20 siste saker eller alle