Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

barkvegen 14

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.03.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: barkvegen 14
  • Beskrivelse: Mørkt gatelys.
    barkvegen 14
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Utbedring vil bli foretatt ved utbedringsrunde som ble oppstartet i uke 9. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle