Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glåmlivegen 12 A

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.03.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Glåmlivegen 12 A
  • Beskrivelse: Nå er lyset borte igjen i Glåmlia. Lyset er ofte borte og det er særdeles etter litt vind. Håper dere kan finne ut av problemet. Vennlig hilsen Conny
    Glåmlivegen 12 A
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi tidligere. Ved utbedringsrunde med oppstart i uke 9 har de vært og sjekket to ganger i dag og til slutt funnet feilen. Veglyset skal nå være i orden i hele Glåmlia. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle