Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stærvn. 101, 2209 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.03.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Stærvn. 101, 2209 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Gatelys lyser ikke mellom Stærvn. 101 og 103 og ved snuplass ved Stærvn. 105. Tviler på om koordinater er riktig - lite kart
    Stærvn. 101, 2209  Kongsvinger
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Vi håper å få utbedret dette ved utbedringsrunde som ble oppstartet i uke 9. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle