Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

gråspurvvn

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2013
  • Kategori: Renovasjon/Avfall
  • Adresse: gråspurvvn
  • Beskrivelse: Hei. Ser på kalenderen at restavfall på vennersberg skulle vært hentet 26 februar. Det har fortsatt ikke blitt hentet å søppeldunkene bortover veien her er veldig fulle. Vet du når det blir hentet da det ikke ble hentet 26?
    gråspurvvn
  • Svar: Hei! Avfallet vil bli hentet i løpet av dagen idag, 28/2.
Se 20 siste saker eller alle