Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Toresheimveien, Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.02.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Toresheimveien, Kongsvinger
  • Beskrivelse: Ved Toresheimveien 10, er det vanndannelse i veien, mye is og dype hjulspor.
    Toresheimveien, Kongsvinger
  • Svar: Hei! Vi skal sjekke forholdene, men er usikre på om dette er ille nok, i så fall må dette vente en stund til. Men vi skal sjekke, og følge opp saken. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle