Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtvegen mellom Glommeng. og Jernb.g.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.02.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Holtvegen mellom Glommeng. og Jernb.g.
  • Beskrivelse: Store hull i veibanen. Spesielt ett som er ca. 20-25 cm dypt. Dette har vi slitt med i et par år nå. Hvor lenge skal det være slik??? Dette er tatt opp tidligere, men bar midlertidig forbedret slik at et par dager senere er det like ille.
    Holtvegen mellom Glommeng. og Jernb.g.
  • Svar: Hei! Hullet er lappet, men dessverre må vi leve med slike forhold til anleggsarbeidene i området er ferdigstilt. Det byr på utfordringer, men vi skal prøve å lappe hullet så godt det lar seg gjøre. Hullet blir størst og dypest under dårlige værfohold, og det er også da det er mest vanskelig å få masse til å feste seg. Men som sakt, når anleggarbeidene tar slutt, vil vegen bli som ny. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle