Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

erika nissensvei 21

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.03.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: erika nissensvei 21
  • Beskrivelse: Mørkt gatelys ved Erika Nissensvei 21.
    erika nissensvei 21
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Vi håper å få utbedret dette ved utbedringsrunde som ble oppstartet i uke 9. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle