Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gangveg fra Bregnevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.03.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Gangveg fra Bregnevegen
  • Beskrivelse: Et gatelys i gangvegen ned fra Bregnevegen (like utenfor mitt hus i Hestehovvegen 4) er slukket. Det vekslet mellom å lyse og ikke lyse et par års tid. Så var det helt dødt i noen år, inntil plutselig i høst begynte å lyse igjen, men kun ca annenhver kveld. Slik holdt det på 2 - 3 uker, men så har det nok gitt helt opp. Nå har det igjen vært mørkt hele vinteren (det er det gatelyset som hadde ei kontakt (til juletre) nede på stolpen på 70-tallet. Men den er forlengst borte.) Fint om dere kan få litt lys i lampa igjen, det er jo kos med noen lyspunkt da.
    Gangveg fra Bregnevegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Vi håper å få utbedret dette ved utbedringsrunde som ble oppstartet i uke 9. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle