Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Langelandhjemmet, Valhallveien 1

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.02.2013
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Langelandhjemmet, Valhallveien 1
  • Beskrivelse: Manglende snørydding på parkeringsplassen, umulig for feks. rullestol/rullatorbrukere å komme frem.
    Langelandhjemmet, Valhallveien 1
  • Svar: Hei! Melding til ansvarlig for vintervedlikeholdet ved Langelandhjemmet er sendt. Ta gjerne direkte kontakt med KKEiendom vedr. slike forhold. Plassen ble for øvrig ryddet natt til i dag. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle