Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gjermshusvn/Rinnabakken

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.10.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Gjermshusvn/Rinnabakken
  • Beskrivelse: Lyspære pumpehus har vært mørkt siden lenge før jul. Kan dere skifte pære igjen?
    Gjermshusvn/Rinnabakken
  • Svar: Hei. Lyspære skal bli byttet i dag.
Se 20 siste saker eller alle