Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brødbøl, Austmarka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.02.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Brødbøl, Austmarka
  • Beskrivelse: Det går nå på andre uka som gatelyset ikke virker langs riksveien og Brødbølfossveien. Dette må rettes umiddelbart......
    Brødbøl, Austmarka
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi og veilys langs Brødbølvegen og Brødbølsfossvegen skal være brakt i orden 11.12.13. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle