Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tranebærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.02.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tranebærvegen
  • Beskrivelse: tranebærvegen er en blindvei og det er laget til et område for enden av vegen der der biler kan snu. Imidlertid er både måking og strøing her mangelfull og kan opplagt forbedres. es. Som regel lages det bare en smal stripe når det måkes. Til vanlig prøver jeg å få det meste unna sjøl, men siden det er kommunal grunn er det jo ikke jeg som egentlig skal holde på her. I fjor ble området mellom de to garasjene planert ut og etterfylt med grus slik at det nå er enkelt å få ryddet snøen vekk fra snuområdet. snu
    Tranebærvegen
  • Svar: Hei! Forholdet er utbedret, og vil fremtidig bli brøytet som en vendehammer. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle