Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Orrevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.02.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Orrevegen
  • Beskrivelse: Det er fortsatt en stor mengde løssnø i vegen fra Tiurvegen og oppover Orrevegen på høyre side. Videre er det det tydeligvis mye is under for det er skikkelig "rullebrett" å kjøre på. Det ble gjort en god innsats i området i går, men ikke nok i nedre del av Orrevegen
    Orrevegen
  • Svar: Hei! Det er nok hjulspor som gjør at snøen blir liggende igjen i vegen/sporene. Vi skal se på forholdene, men dersom dette ikke medfører noen akutt fare for trafikksikkerheten, må det vente til neste brøyting/høvling. Med vennlig hilsen teknisk forfvaltning
Se 20 siste saker eller alle