Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tomtavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.02.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tomtavegen
  • Beskrivelse: Gatelys langs veien fra Austmarka til Brødbøl og Tomtavegen har sluttet å virke. Det var også mange pærer som hadde gått mens de lyste. Det er mange barn i området, så det hadde vært fint hvis noen kunne ordne dette snarest. Det gir våre barn en sikrere skoleveg!
    Tomtavegen
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Utbedring er ment foretatt ved utbedringsrunde med oppstart i uke 8 -13. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle