Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Askeladdveien/Eventyrstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.01.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Askeladdveien/Eventyrstien
  • Beskrivelse: Hei! Det er nå et hull i veien i krysset Askeladdveien/Eventyrstien, der det trykker opp vann fra under veien. Det blir også veldig glatt der da vannet trykker opp og det er minusgrader. Det er blitt satt opp noen sperrebukker der, men lurer nå på hvor lenge de skal stå der, og hva som er tenkt skal gjøres med veien fremover?
    Askeladdveien/Eventyrstien
  • Svar: Hei! Vi er klar over forholdet. Først trodde men det kunne skyldes brudd i en vannledning, men det går ingen vannledninger der. Nå tror vi rett og slett at det er en vannåre som har funnet ny vei og presser vann opp i hullet i asfalten. Det er mulig dette må vente til telen er ute av bakken. Vi har bedt Givas om å se nærmere på dette, men vi er usikre på om det lar seg løse på på kort sikt, eller om det må vente til våren. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle