Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

storgata 4

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.01.2013
  • Kategori: Annet
  • Adresse: storgata 4
  • Beskrivelse: fortau fra brua og ned til torget må strøes- det er utrolig glatt der nå og flere av våre kunder har klagd etter og ha falt etc.
    storgata 4
  • Svar: Hei! Når forholdene er som verst, vil det dessverre kunne være perioder hvor det kan være svært glatt. I slike tilfeller er vi som regel ute med alt tilgjengelig mannskap. Skoleveger etc. prioriteres først, men som regel vil alle fortau bli strødd etter hvert. Gi oss en tilbakemelding om det ikke blir bedre. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle