Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

vangenspissen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.02.2013
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: vangenspissen
  • Beskrivelse: Hei Det mangler lys i to master på isbanen ved vangen barnehage. Rimelig mørkt å gå på skøyter der på kveldstid.
    vangenspissen
  • Svar: Hei! Beskjed er sendt til kommunens kontaktperson med ansvar for gatelys. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle