Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

RV 2 på Rasta

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.01.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: RV 2 på Rasta
  • Beskrivelse: Da vi kom hjem fra nyttårsfeiringen, var det mørkt på strekningen rundkjøringen ved Bunnpris til neste rundkjøring ut av byen (der jeg svinger av. Vet ikke hvordan det er lenger ut på RV 2). Det er fortsatt helt mørkt på denne strekningen! Blir dette rettet snart? Mvh May Helen Aspen
    RV 2 på Rasta
  • Svar: Melding er videreformidlet til Statens vegvesen v/Mesta elektro AS som har ansvar for veglys langs RV2: Hei Vi har mottatt følgende melding om mørke veglys 08 januar 2013: RV 2 på Rasta Takk for din registrering. • Kategori: Gatelys • Skildring: Da vi kom hjem fra nyttårsfeiringen, var det mørkt på strekningen rundkjøringen ved Bunnpris til neste rundkjøring ut av byen (der jeg svinger av. Vet ikke hvordan det er lenger ut på RV 2). Det er fortsatt helt mørkt på denne strekningen! Blir dette rettet snart? Mvh May Helen Aspen Melding er sendt fra E-post: mayhelen@bbnett.no Det ser ut for at det er en mast som er påkjørt ved rundkjøring ved Gaupevegen…også strømskap som er kjørt ned? Med vennlig hilsen Geir Harald Korsmo ingeniør Kongsvinger kommune, Teknisk forvaltning Tlf: 62 80 82 69 Mobil: 913 18 156
Se 20 siste saker eller alle