Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kvgr brua

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.01.2013
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Kvgr brua
  • Beskrivelse: Trenger en vask eller malingstrøk i 2013
    Kvgr brua
  • Svar: Hei! Gamlebrua er Fylkesveg, og således statens vegvesen sitt ansvar. Du må derfor rette din henvendelse til Statens vegvesen, region øst. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle