Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstad Ungdomskole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.01.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tråstad Ungdomskole
  • Beskrivelse: Er det mulig og holde gangveien mellom Ekornveien og parkeringa på Tråstad ungdomskole ryddet vinterstid, blir mye brukt av skoleelever og folk som bor i omerådet :-)
    Tråstad Ungdomskole
  • Svar: Hei! Denne stien er ikke regulert som gang- og sykkelveg, og har heller ikke den standarden som kreves for å bruke tyngre maskiner på den. Den vil derfor ikke bli brøytet. Men vi vil se nærmere på om denne bør opparbeides. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle