Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Parkveien-Eidemsgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.02.2013
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Parkveien-Eidemsgate
  • Beskrivelse: Vet ikke hvem som eier barnehagen,men for ett trist syn med gjerde som har forfallet hele kvartalet ser forferdelig ut ;-( Burde hvert ryddet ;-)
    Parkveien-Eidemsgate
  • Svar: Hei! Din sak har dessverre ved en misforståelse blitt liggende, men vi videresender henvendelsen til plan og bygningsmyndighetene, med forespørsel om dette forholde fanges opp av deres regelverk. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle