Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glåmlia (gjelder hele bydelen)

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Glåmlia (gjelder hele bydelen)
  • Beskrivelse: Gatebelysningen ble nok en gang borte denne helgen i Glåmlia akkurat som sist helg. Dette går på sikkerheten og kan skape farlige trafikksituasjoner i bydelen. Det bor flere unger i bydelen og det er ikke forsvarlig å la unger leke ute eller oppholde seg på veiene i Glåmlia etter det har blitt mørkt. Kommunen må straks finne ut årsaken til at gatebelysningen stadig vekk går i denne bydelen.
    Glåmlia (gjelder hele bydelen)
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Gatelyset har vært borte i Glåmlia flere ganger og senest fått det på igjen i begynnelsen av uke 2. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle