Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Røgdenveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.12.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Røgdenveien
  • Beskrivelse: Det er endel svarte gatelys fra Nuggursveien - Skakklandsveien som burde ordnes, den som haster mest er lyset ved bussholdeplassen ved skakklandsveien. Man ser nesten ikke at det står noen der på morgene.
    Røgdenveien
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Dette blir forsøkt utbedret ved utbedringsrunde som starter i uke 50. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle