Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vikervegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.11.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Vikervegen
  • Beskrivelse: Skrapa kom jammen meg en tur den 21.11. Ikke verst. Verre er det dog at veien rett etter høvling er omtrent like ille som den var for to mnd siden. De store hullene er slett ikke jevnet godt nok ut ettersom skrapa har heller ikke denne gangen vært kjørt dypt nok. Burde kanskje vært vurdert to turer inn og ut denne vegen når høvelen først fant frem, siden den ikke klarer kjøre skjæret dypt nok? Her nytter det vel heller ikke å skylde på manglende dekke, da veien ble opprustet ifjor.
    Vikervegen
  • Svar: Hei! Vikervegen er blitt høvlet så godt det går under rådende klimatiske forhold. Vikervegen har noen hull, men er langt bedre enn de fleste andre grusvegene i Kongsvinger kommune. Vikervegen vil ikke bli ytterligere prioritert i høst. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle