Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

DJupdalsfaret/Lyngvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.11.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: DJupdalsfaret/Lyngvegen
  • Beskrivelse: Hull i asfalten på de vanlige stedene i de lille stubben fra Vardåsvegen til Lyngvegen. Og stygge hull der Eidsiva har gravd på tvers av starten Lyngvegen.
    DJupdalsfaret/Lyngvegen
  • Svar: Hei! Hullene er bestilt lappet! Når det gjelder hull etter gravearbeid i regi av Eidsviva, er det reklamasjon, og de er bedt om å ordne opp etter seg. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle