Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstadveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.11.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tråstadveien
  • Beskrivelse: 2 Store hull i veien meget dype ;-) veien er jo bare 2-3 år gammel
    Tråstadveien
  • Svar: Hei! Dette er reklamert til Lemminkainen som la asfalten. Vi har også vært på befaring med Lemminkainen for å se på forholdene. Et lite område skal skjæres opp og legges nytt. Vi har purret på dem for å få det utført så snart som mulig, men vi har ikke mottatt bekreftelse på det enda. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle