Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

snarevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.11.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: snarevegen
  • Beskrivelse: Snarevegen er helt forferdelig nå. Men det er kanskje like bra at det ikke blir gjort noe i høst for da vil hele veien bli borte i vårløsninga, så da må det lages ny vei til oss som bor der.
    snarevegen
  • Svar: Hei! Vegvedlikehold er bestilt, men GIVAS har dessverre ikke hatt kapasitet/resurser til å utføre vegvedlikehold på Snarevegen som bestilt. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle