Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

snarevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.11.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: snarevegen
  • Beskrivelse: Hei ! Ser at dere den 26.10. svarer at det er bestilt veiskraping av Snarevegen, det er fortsatt ikke skrapet. Nå er det så dype hull og så mange hull at det er like får vi som kjører der og kjenner til hullene setter oss fast. Besøkende mener at vi som bor etter denne veien må nekte å betale skatt til kommunen. Jeg regner med at de ansvarlige for veien er klar over at det går skolebusser her.
    snarevegen
  • Svar: Hei! Vi er lei oss for at forholdene er svært dårlige på Snarevegen. Vi bestiller vårt vegvedlikehold utført av GIVAS, også denne. GIVAS har dessverre ikke hatt kapasitet/resurser til å fått utført jobben enda. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle