Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bokfinkvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.11.2012
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Bokfinkvegen
  • Beskrivelse: Knust vindu i det nedlagte butikklokalet like ved Bokfinkvegen 28, og sjansen for at barn/ungdom kan ta seg inn der er stor.
    Bokfinkvegen
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldinger! Eieren vil bli varslet så snart som mulig! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle