Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Mellomrasta

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.10.2013
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Mellomrasta
  • Beskrivelse: Mulig vannlekkasje Det har i lengre tid kommet opp vann i veien/gjennom asfalten mellom Mellomrasta 4 og Mellomrasta 7. Særlig godt synlig etter frosten. Samtidig kan det i perioder se ut til å renne mer enn normalt med vann i grøften.
    Mellomrasta
  • Svar: Hei igjen, dette skal vi se etter hva som har skjedd. Kan være noen tette overløp, men det skal i så fall bli utbedret.
Se 20 siste saker eller alle