Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tverrveien 2

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.11.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tverrveien 2
  • Beskrivelse: 3 lamper som ikke lyser i Tverrveien+ O.schøyensvei
    Tverrveien 2
  • Svar: melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Det blir oppstartet utbedringsrunde i uke 45. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle