Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skyrudvegen, 2212 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.11.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Skyrudvegen, 2212 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Gatelyset i Skyrudvegen, ved Skyrud sjukehjem og innkjøring til Skyrudvegen 15, virker ikke. (Får ikke registrert koordinatene. Får bare beskjed om at "Du kan bare legge til områder innen Kongsvinger".
    Skyrudvegen, 2212 Kongsvinger
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Håper å få utbedret dette ved utbedringsrunde som blir oppstartet i uke 45. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle