Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tommelstad gate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.12.2012
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Tommelstad gate
  • Beskrivelse: Hele Tommelstad gate er full av løv som blåser inn på vår eiendom. Vi er ikke i stand til å fjerne dette pga alderdom og sykdom. Vi anser dette som kommunens ansvar å få fjernet løvet. Håper på rask tilbakemelding.
    Tommelstad gate
  • Svar: Denne ble ordnet av grøntavdelingen ved KKE
Se 20 siste saker eller alle