Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

vingersjøveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: vingersjøveien
  • Beskrivelse: Veldig hullete veidekke. Subbus eller helst asfalt ville nok løst veivedlikeholdet her.
    vingersjøveien
  • Svar: Hei! Vi skal befare vegen, og dersom forholdene ikke medfører en akutt trafikkfare, kan det risikere å måtte vente. Det tildeles for lite penger til vegvedlikhold, noe som blant annet medfører at vi kan holde vegene i den stand som er ønskelig. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle