Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ernst Engsveg 8

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.11.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Ernst Engsveg 8
  • Beskrivelse: Gjelder lysmasta innerst i Ernst Engsveg (ved rundkjøringa). Lampa lyser til ca. kl. 20.00 hver kveld, så blir det mørkt resten av kvelden og natta. Slik har det vært lenge.
    Ernst Engsveg 8
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Håper å få utbedret dette ved utbedringsrunde som blir oppstartet i uke 45. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle