Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gylterudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.10.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Gylterudvegen
  • Beskrivelse: Det har blitt store hull i veien ved Kolbjørsnrudbrua på Gylterudvegen. Når er hullene så dype at man må stoppe før man kjørere over og et av hullene er helt inn til brukanten så man slår i brua.
    Gylterudvegen
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Vi regnet dette som akutt, og har satt i verk tiltak. Forhåpentligvis blir vi ferdige i løpet av dagen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle