Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bevervegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.10.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bevervegen
  • Beskrivelse: Vegen er hullete og fæl, det trafikkerer mange biler her til og fra barnehage. Vegen er en dødsmaskin for forstillinger og må fikses opp!
    Bevervegen
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på dette, og vurdere å fylle grus i hullene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle