Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Doblougbakken, 2213 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.10.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Doblougbakken, 2213 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Hei! Jeg bor i Doblougbakken. Det en herlig plass i Kongsvinger, men selve Doblougbakken/vegen har veldig dårlig standard. Vi som bor her hadde satt stor pris på om kommunen kunne se på (helst utbedre!) vegen. :-) Doblougbakken er ikke lang, men den er kort, krapp, veldig glatt om vinteren og har altså meget dårlig standard. Hører gjerne fra dere!
    Doblougbakken, 2213 Kongsvinger
  • Svar: Hei! Vi beklager at vegforholdene ikke er gode nok. Dette er ikke en ønsket situasjon, men med de ressurser vi har til rådighet, er denne med flere veger, ikke blitt særlig prioritert. Vi er usikre på om det vil bli gjort særlige tiltak i år. Vi må også se nærmere på eiendomsforholdene, for etter kartverket, eier kommunen kun vegen opp til Doblougbakken nr. 3. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle