Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Hallinga 16

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.11.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Hallinga 16
  • Beskrivelse: De som brøyter gata her har i løpet av vinteren 11/12 kjørt i stykker fundamentet til gatelyset ved oppkjørselen til Hallinga 16. Konstruksjonen ser nå svært ustødig ut, og ved kraftig vind er det tydelig at stolpen svaier mer enn normalt.
    Hallinga 16
  • Svar: Det er tydelig at betongfundamentet til gatelysstolpen er skadet, kan muligens vært påkjørt ifbm. snøbrøyting f.eks. Det synes ikke å være noen fare for stolpen enda. Vi vil ikke gjøre noe her foreløpig, men se dette an. Men takk for meldingen. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle