Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gangvei nedenfor Hvitveisbakken 17

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.11.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Gangvei nedenfor Hvitveisbakken 17
  • Beskrivelse: Mørkt gatelys, har vært mørkt siden vinteren etter det ble montert 2-3 år
    Gangvei nedenfor Hvitveisbakken 17
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Dette skal ha blitt utbedet ved utbedringsrunde som ble oppstartet i uke 39. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle