Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstad Ungdomskole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.12.2012
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Tråstad Ungdomskole
  • Beskrivelse: Mange store døde trær langs promenaden ved Tråstad 6-7 stk,synes også det kunne tynnes en del langs Tråstad promenaden fra skolen til skansen vokser igjen av trær
    Tråstad Ungdomskole
  • Svar: Det er tatt kontakt med alle grunneiere langs strandpromenaden fra Tråstad U.skole og nordover helt til Gråsand. Så det blir vurdert tynning av vegetasjon mellom strandpromenaden og elva på hele strekningen etter hvert Hilsen Kongsvinger kommune
Se 20 siste saker eller alle