Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstad Ungdomskole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.10.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tråstad Ungdomskole
  • Beskrivelse: Trafikkøy ved Tråstad ungdomskole,kjørt sunn ved snørydding får flere år siden
    Tråstad Ungdomskole
  • Svar: Hei! Dersom dette er flere år siden kan det bli vanskelig for oss å stille noen ansvarlig. Vi er usikker på om vi har midler til å sette dette i stand på denne siden av året. Med vennig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle