Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sigynsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.10.2012
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Sigynsvei
  • Beskrivelse: Vet ikke hvem sitt ansvar dette egentlig er, men det er et stort problem her (og de andre veiene) med parkerte biler. Hver eneste gang jeg går forbi står det minst en bil parkert i veien, og gjerne to-tre på snuplassen. Ambulansen har allerede måttet benytte Sykehusskogen som vei for å komme fram. Det trengs mer kontroll og bøter her... Og det er ikke bare privatpersoner som er synderene, det er også kommunale biler!
    Sigynsvei
  • Svar: Hei! Trafikkbetjentene kunne nok vært ute oftere også på kveld/natt. Her om dagen hadde vi en trafikkbetjent på seint om kvelden, men det var ingen feilparkerte biler i Sigynsveg den kvelden. Dersom parkeringen oppleves som et problem, kan det tas kontakt på vår vakttelfeon nr. 97779709. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle