Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Parkvegen/Dr Gundahlsv

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2012
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Parkvegen/Dr Gundahlsv
  • Beskrivelse: Autovernet som ble satt opp nederst i Dr Gundahlsveg har nå vært smadret i over et år. Det ser så lurvete ut. Bør kunne rettes opp litt uten at alt må skiftes? I hvert fall midlertidig.
    Parkvegen/Dr Gundahlsv
  • Svar: Hei! Du har rett, dette er ikke særlig pent, men dersom vi må reparere dette over vegvedlikeholdsbudsjettet, må det dessverre vente en stund til før det blir reparert. Vi er på saken.... Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle