Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nordstuvegen/Brattfossvegen langs Rv 205

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.11.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nordstuvegen/Brattfossvegen langs Rv 205
  • Beskrivelse: 3 stk gatelys fra butikken og østover langs Rv. 205 virker ikke.
    Nordstuvegen/Brattfossvegen langs Rv 205
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Dette skal ha blitt utbedring ved utbedringsrunde som ble oppstartet i uke 39. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle