Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Thorsrudvegen 1

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Thorsrudvegen 1
  • Beskrivelse: Gatelyset mellom Thorsrudvegen 1 og Rastaparken er defekt.
    Thorsrudvegen 1
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Dette blir utbedret ved utbedringsrunde som har startet i uke 39. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle