Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prestegårdsvegen, 2213

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Prestegårdsvegen, 2213
  • Beskrivelse: Gatelyset ved Prestegårdsvegen 7 har vært mørkt en stund, fint om dette blir fikset. Kan det ha noe å gjøre med at stolpen heller litt.... Kanskje på tide å få byttet hele stolpen for det er lenge siden dette var på planen.
    Prestegårdsvegen, 2213
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Pære blir skiftet ved utbedringsrunde som har startet i uke 39. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle